07ed969f229df3bdd2a0f4eb4540ce43-xzcakp32gl13

26-27 лиcтопада у Львові відбудеться Шостий Всеукраїнський Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Форум ОСББ уже став хорошою традицією і щороку збирає близько 120-ти голів ОСББ та управлінських компаній зі всієї України, представників місцевої влади та виконавчих органів, іноземних експертів в галузі житлового господарства та представників міжнародних організацій.

Досвід п’яти попередніх Форумів довів, що платформа є ефективним інструментом для стимулювання змін в галузі житлового господарства.

Цього року ключовими темами для обговорення на Форумі будуть нові законодавчі реалії, перспективи розвитку управительських компаній, можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках, а також перспективи спільного та відповідального управління малоквартирними будівлями в історичній частині міст.

Назар Онуфрів, координатор проекту, Інститут міста:

«Форум ОСББ уже став традиційним заходом, проте щороку ми намагаємося додати щось нове, запропонувати учасникам свіжий формат заходу. Так, цього року, спільно з нашими партнерами, ми вирішили зробити акцент на практичній складовій роботи Форуму. Власне, у перший день заходу учасники матимуть можливість попрацювати у групах – обговорити ключові теми та напрацювати власні рекомендації щодо розвитку сфери. Другий день проходитиме у більш традиційному форматі конференції – ключові експерти та актори обговорюватимуть найбільш актуальні проблеми в руслі напрацьованих у групах результатів».

Для участі у Форумі потрібно заповнити реєстраційну форму до 13 листопада:

https://docs.google.com/forms/d/1KZdZKsAnQCU0S8lsTDUVxR_82VUqzjLeLetc2mzUm9g/viewform

Підтвердження реєстрації буде надіслано 17 листопада.

Контактна особа:

Назар Онуфрів, Інститут міста,

тел. 0322546081

nazaronufriv@city-institute.org