30 вересня в Палаці Спорту відбудеться наймасштабніший в Україні та Східній Європі бізнес-форум – OLEROM FORUM 1.

В рамках форуму Україну вперше відвідає легендарний iГеній, винахідник, який створив перший персональний комп`ютер та змінив історію сучасних технологій, співзасновник компанії Apple – Стів Возняк.

Компанію йому складе ще один творець технологій Apple. Людина, яка створила програму, що стала першим кроком на шляху до штучного інтелекту. Той, хто розробив найвідомішого віртуального помічника в світі, батько інтелектуальної платформи Siri – Адам Чеєр.

Крім того, зі сцени Палацу Спорту виступить людина нових поглядів, співзасновник найпопулярнішої в світі краудфандінгової платформи Kickstarter – Чарльз Адлер.

Також своїми кейсами поділиться: засновник першого інтернет-магазину додатків GetJar і венчурний інвестор Ілля Лаурс.

Але і це ще не все! OLEROM FORUM 1 наповнить Палац Спорту мотивацією і натхненням, які гарантує легендарний і мотивуючий коуч №1 і наставник кращих топ-менеджерів США і світу – Маршалл Голдсміт.

На один день Палац Спорту перетвориться в крем’яні долину. Понад 7 тисяч учасників, серед яких політики, власники і керівники бізнесу, представники IT-бізнесу, підприємці, топ-менеджери, інвестори, стартaпери і лідери думок.

OLEROM FORUM 1 – це не просто конференція, не просто форум для IT-фахівців і стартаперів. Це платформа розвитку бізнесу і можливість почути практичні кейси від кращих бізнес гуру сучасності.

Тому в  цьому році OLEROM FORUM 1 стає дводенним. 1 жовтня в рамках учасників форума чекають дискусійні панелі та круглі столи зі спікерами Olerom Forum 1. А також майстер-класи Маршалла Гослдміта, Євгена Чічваркіна, Пітера Брандла та Каті Порш.

OLEROM FORUM 1 це:

  • Поради світових легенд;
  • 7500 підприємців з усієї України і Східної Європи;
  • Нові бізнес-знайомства;
  • Натхнення і енергія;
  • Знання та досвід;
  • Вибір шляху розвитку;
  • Розширення свідомості.

Нагадаємо, в минулому році форум компанії OLEROM відкрила Україні таких геніїв сучасності, як Роберт Кіосакі та Бодо Шефер.

Встигніть придбати  квитки за найкращою ціною: forumone.olerom.com

З усіх питань звертайтеся: +38 (044) 228-74-84