Столична енергопостачальна компанія «Київенерго» на прохання національного нафтогазового холдингу «Нафтогаз України» та низки споживачів відключила від централізованого опалення офіс держхолдингу і ще майже 500 будинків.

Про це повідомляє прес-служба компанії. У компанії зазначили, що юрособи, ОСББ та ЖЕКи можуть подати заявку на відключення від теплопостачання у будь-який момент. «Масове відключення столичних будинків від централізованого опалення “Київенерго” почне після розпорядження КМДА про завершення опалювального сезону. Згідно з чинним законодавством, підставою для цього є середня температура повітря вище плюс 8 градусів Цельсія протягом трьох діб поспіль», – повідомили в прес-службі, додавши, що в першу чергу припиняється опалення для адміністративних будівель, а потім для житлових будинків, шкіл, лікарень.

Нагадаємо, ОСББ, у будинках яких встановлено індивідуальні теплові пункти, можуть самі контролювати подачу теплоносія до будинку, а отже – самостійно обмежувати витрати на опалення.