Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тема насильства є надзвичайно актуальною для житлового сектору, адже статистика свідчить: прибудинкова територія та під’їзди є поширеним місцем нападів на людей. Але зробити їх безпечнішими та доступнішими для різних категорій мешканців – цілком під силу всім нам!

Для того, щоб виявити та виправити усі джерела існуючих та потенційних проблем, ви можете безкоштовно завантажити наш новий посібник “Аудит безпеки та доступності багатоквартирного будинку: змініть свій дім на краще” https://is.gd/4xoyH8 та Audyt_bezpeky , а також провести аудит місць загального користування і прибудинкової території будинку.

Навіщо проводити цей аудит? Перша причина – щоб повністю убезпечити мешканців і мешканок від злочинних нападів, загрози травмування та інших неприємностей у дворі та під’їзді. Друга – щоб зробити будинок і прибудинкову територію максимально комфортною та доступною для всіх категорій мешканців, включно з людьми з інвалідністю, людьми похилого віку, дітьми різних вікових категорій та їхніми батьками.

Посібник підготовлено й видано у рамках проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Про те, як уже проводили аудит безпеки та доступності на практиці – читайте у нашому новому лонгріді: http://upravbud.tilda.ws/audyt_bezpeky