/* AdMixer Библиотека*/ /* AdMixer Код инициализации TOP 728на90 */ /* AdMixer Код инициализации Content 650на333 */ /* AdMixer Код инициализации Mobile 1000на300 */ /* AdMixer Код инициализации Premium 300на600 */

Інформаційний ресурс для співвласників багатоквартирних будинків

Матеріали автора

Your Facts Relating to Our Personal life through 20 Quite a few years Essay or dissertation

Mainly because you look over every one manual, emphasize parts that may supply you strategies you can utilize to help exclusive meals from your paper. This valuable seek certainly will not argue culpability and / or measure of culpability associated with defined parts on the U.k . population. Autobiography documents are certainly not determined by...
Економія на опаленні: що потрібно знати про індивідуальний тепловий пункт

Економія на опаленні: що потрібно знати про індивідуальний тепловий пункт

Як працює індивідуальний тепловий пункт та яким чином він допоможе зменшити споживання тепла багатоквартирним будинком? На ці та інші питання відповів у черговому випуску “Твій дім. Практика” Олександр Гут, спеціаліст компанії Danfoss з розвитку проектів Термомодернізація у житловому секторі.
Голова правління ОСББ працює годину в день: чи зекономить ОСББ?

Голова правління ОСББ працює годину в день: чи зекономить ОСББ?

ОСББ налічує всього 12 співвласиків, які за місяць сплачуть внески в загальній сумі 1100 грн, прибираємо в будинку та на подвір’ї самі. Із 1 січня 2017 року мінзарплату підвищено до 3200 грн. Виникає питання: як ми можемо виплачувати зарплату голові правління ОСББ у мінімальному розмірі, якщо внески лише 1100 грн? Чи може голова ОСББ працювати...
Як і яку фінзвітність заповнювати ОСББ

Як і яку фінзвітність заповнювати ОСББ

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-ХІV (далі — Закон про бухоблік),  юридичні особи повинні складати й подавати фінансову звітність визначеному законодавством колу користувачів. Користувачами фінзвітності ОСББ можуть бути (п. 2 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2000 р. № 419,...
Вебінар "Організація відносин ОСББ з управляючою компанією"

Вебінар “Організація відносин ОСББ з управляючою компанією”

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ ПІД ОФІС ОСББ: ЯК ОФОРМИТИ ПРАВО КОРИСТУВАННЯ

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ ПІД ОФІС ОСББ: ЯК ОФОРМИТИ ПРАВО КОРИСТУВАННЯ

Загальними зборами співвласників ОСББ прийнято рішення віддати для потреб ОСББ (під офіс) нежитлове приміщення. Як правильно оформити право користування таким майном і чи повинне ОСББ платити співвласникам?
Чи потрібно власникам нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках, у яких створено ОСББ, сплачувати земельний податок?

Чи потрібно власникам нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках, у яких створено ОСББ, сплачувати земельний податок?

Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам й організаціям, які здійснюють управління цими будинками (ч. 1 ст. 42 ЗКУ).
Хто має сплачувати внески до ОСББ, якщо квартира не приватизована

Хто має сплачувати внески до ОСББ, якщо квартира не приватизована

Забезпечення діяльності ОСББ вимагає здійснення систематичних платежів на користь останнього. Однак, хто має сплачувати внески, якщо квартира не приватизована — належить до державного житлового фонду?
Чи можна об’єднати декілька ОСББ, що створені в секціях багатоквартирного будинку

Чи можна об’єднати декілька ОСББ, що створені в секціях багатоквартирного будинку

Багатоквартирний будинок складається з декількох секцій, яким присвоєно власні адреси та в яких створено окремі ОСББ. Однак «посекційне» управління виявилося невигідним із фінансової точки зору. Окрім того, усі секції будинку мають спільну прибудинкову територію, інженерну інфраструктуру тощо.
Право власності на землю під будинком та прилеглу територію — правила оформлення та сплати податків

Право власності на землю під будинком та прилеглу територію — правила оформлення та сплати податків

Як правильно оформити землю під будинком багатоповерховим і прилеглу до нього дворову територію, своєю чергою, будинок переданий із балансу комунального підприємства на ОСББ, а власність не змінено. Хто сплачує земельний податок?
Як заповнювати касову книгу ОСББ під час прийняття внесків співмешканців багатоквартирного будинку

Як заповнювати касову книгу ОСББ під час прийняття внесків співмешканців багатоквартирного будинку

Згідно з п. 1.2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637 (далі — Положення про касові операції), касова книга — це документ, який застосовують для первинного обліку готівки в касі.
ОБЛІК ФІНАНСУВАННЯ В ОСББ: ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ НАРАХУВАННЯ

ОБЛІК ФІНАНСУВАННЯ В ОСББ: ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ НАРАХУВАННЯ

ОСББ живуть за кошторисом. Як усі надходження, так і трати регулюються цим документом. Якщо так дивитися на ситуацію, то всі кошти, активи, які надходять, є цільовими… Пропонуємо заглибитися в теорію, аби зрозуміти, коли ж ОСББ відображають дохід — за яким методом, на основі яких принципів і правил…
ПРАВИЛА ГОЛОСУВАННЯ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ: ПРАКТИЧНА СИТУАЦІЯ

ПРАВИЛА ГОЛОСУВАННЯ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ: ПРАКТИЧНА СИТУАЦІЯ

Якщо в статуті ОСББ передбачено, що рішення приймається 2/3 частини голосів загальних зборів, а Законом № 417-VIII прописані інші правила, то чи зобов’язане ОСББ дотримуватися вимог Закону, чи має право діяти згідно зі своїм статутом?
Чи потрібно сплачувати внески ОСББ, якщо не проживаєш у своїй квартирі або не користуєшся нежитловим приміщенням?

Чи потрібно сплачувати внески ОСББ, якщо не проживаєш у своїй квартирі або не користуєшся нежитловим приміщенням?

Щодня в Україні з’являється все більше нових ОСББ. Але, з іншого боку, це призводить до виникнення великої кількості запитань, які постають перед співвласниками майна в таких будинках.
ЧИ ПОТРІБНО ОСББ РОЗРОБЛЯТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО РЕВІЗІЙНУ КОМІСІЮ

ЧИ ПОТРІБНО ОСББ РОЗРОБЛЯТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО РЕВІЗІЙНУ КОМІСІЮ

Чи обов’язково ОСББ розробляти Положення про ревізійну комісію або інший подібний документ та чий саме це обов’язок? Чи потребує такий документ затвердження загальними зборами?