/* AdMixer Библиотека*/ /* AdMixer Код инициализации TOP 728на90 */ /* AdMixer Код инициализации Content 650на333 */ /* AdMixer Код инициализации Mobile 1000на300 */ /* AdMixer Код инициализации Premium 300на600 */

Інформаційний ресурс для співвласників багатоквартирних будинків

Часті запитання

Як отримати звіт про роботу й витрати ОСББ?

Співвласник може отримати всі фінансові звіти ОСББ за вимогою (ч. 2 ст. 14 Закону про ОСББ).

Чи може ОСББ контролювати продаж або здавання в оренду квартир?

До компетенції ОСББ право контролю за операціями продажу/здавання квартир не належить. Точніше кажучи, ОСББ не стосується, як саме реалізовуватиметься нерухомість, якщо вона не віднесена до спільного майна ОСББ.

Чи можна створювати ОСББ на декілька будинків?